Із запізненням на 4 хвилини: кияни скаржаться на затримку сповіщень про тривогу у Києві Цифровому

Один із найважливіших сервісів міського застосунку “Київ Цифровий”, що запроваджений для безпеки киян, дав збій. Мова про сигнал повітряної тривоги, надходження якого розробники неодноразово удосконалювали. Наразі кияни скаржаться, що повідомлення про загрозу надходять із затримкою до 4 хвилин, і незалежно від моделі телефону – тривога” гальмує” навіть у новеньких айфонах.

Про проблему, яка насправді може вартувати життя, кияни повідомляють на корпоративній сторінці Києва Цифрового у Facebook. Як зазначила відома продюсерка Тетяна Швед Безкоровайна, впродовж декількох днів поспіль звукові сповіщення у Києві Цифровому приходять на чотири хвилини пізніше. У коментарях під її дописом кияни підтверджують, що сповіщення про тривогу дійсно затримуються, і радять встановити інший додаток – наприклад, офіційний додаток “Тривога” від  Міністерства цифрової трансформації України.

Водночас, користувачів Києва Цифрового цікавить, що сталося із самим застосунком, адже в останньому його оновленні вже удосконалили налаштування сповіщень про повітряну тривогу. Воно передбачало, що користувачі можуть змінювати гучність звуку, а також додавати сповіщення до списку критичних на IOS або закріплених на Android. Аби не було затримок через особливості операційних систем iOS та Android, розробники додали можливість увімкнути критичні або закріплені сповіщення. І саме таку пораду у Києві Цифровому наразі дали всім, хто скаржиться на затримку сповіщень.

“Вибачте, що вам довелося зіткнутися з прикрою помилкою. Спробуйте підключити закріплені оповіщення про тривогу у вашому профілі в застосунку. Виберіть «Сповіщення» ⟶ «Оповіщення про тривогу» ⟶ «Звуки та закріплені оповіщення» та увімкніть їх”, – порадили розробники у коментарях на своїй офіційній сторінці.

Втім, користувачі скаржаться, що всі ці функції у них підключені. Ба більше, мова не лише про звичайні або застарілі моделі смартфонів – затримка відбувається й у власників новеньких айфонів  на кшталт IPhone 15 Pro Max 256 GB, в яких встановлена остання версія застосунку. Але поки виразної відповіді від Києва Цифрового кияни не отримали – лише обіцянку розробників обов’язково попрацювати над покращенням надходження сповіщень в застосунку.

“Київ Цифровий” вивів українську столицю на 13 місце з 193 мегаполісів за рівнем цифровізації

Нагадаємо, нещодавно Інформатор писав про те, що у мобільному додатку “Київ Цифровий” проводили опитування щодо облаштування майданчиків біля кав’ярень та кафе. Справа в тому, що місто вже веде роботу над формуванням правил їхнього розміщення. Аби висловити свою думку, потрібно було зайти до розділа “Електронна демократія” у застосунку Київ Цифровий.

Також ми розповідали, що Київ посів 13-те місце серед 193 міст світу у рейтингу Local Online Services Index від ООН, що оцінює рівень цифровізації та запровадження електронних інструментів. Це доводить, що цифровізація та розвиток електронних сервісів у Києві у 2024 році вийшли на новий рівень. Передусім, йдеться про міський застосунок Київ Цифровий, який налічує вже більше 30 сервісів та незабаром збільшить цю кількість, спираючись на потреби киян.

Джерело