У Києві готують інвестиційний конкурс щодо колеса огляду, розташованого на Контрактовій площі у Києві. Його проведуть, аби атракціон працював “відповідно до всіх норм”. Також на Подолі, ймовірно, найближчим часом буде вирішено питання Житнього ринку і Гостинного двору.
Про проведення засідання Робочої групи з питань викликів, з якими стикається Подільський район Києва, повідомив заступник міського голови столиці Валентин Мондриївський у Facebook. За його словами, в району є “цілий вузол” питань, втім, з кожним із них можливо розібратись. А напрацювань від кожного учасника засідання, каже, чекає вже у січні 2025-го. Разом з тим, Мондриївський згадав і конкретні “проблемні” об’єкти, розташовані на Подолі.
“Колесо огляду. Готується проведення інвестиційного конкурсу, щоб обʼєкт працював відповідно до всіх норм. Житній ринок. Завершена діяльність Робочої групи. Надані рекомендації для подальшого функціонування. Гостинний двір – памʼятка й перлина Києва. Можливо, у цьому році профільне міністерство згадає про цей важливий обʼєкт”, – зазначив заступник міського голови у дописі.
Також, за його словами, у районі нині ведуть будівництво споруд подвійного призначення (укриттів) для ліцеїв №3 та №63. Будують і соціальні об’єкти – зокрема, завершено зведення Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю (просп. Європейського Союзу, 4), а його аналог продовжують будувати на вул. Мостицькій, 20. Крім того, тривають упорядкування території стадіону ліцею №243 (в народі – “Поділ-арена”).
Поки урбаністи вигадують, як “оживити” Контрактову площу, забудовники зводять новий комплекс у кількох кварталах від нього
Нагадаємо, що напередодні Інформатор розповідав про наміри урбаністів виступити із пропозицією про те, як можна “оживити” Контрактову площу – перлину Подолу. Її пропонують перетворити на яскравий та інноваційний простір, а автором ідеї є данський урбаніст Мікаель Колвілл-Андерсен, який вже долучався до перевтілення столиці на сучасний міський простір.
Також ми писали, що на Подолі відновлюється реалізація проєкту Ріхерт&Парк у межах вулиць Нижньоюрківська, Кирилівська та Мильного провулку, будівництво якого було призупинено на початку повномасштабної війни. За цей час забудовник переосмислив початкову концепцію будівництва на території колишньої цегельної фабрики, а пізніше – броварні Михайла Ріхтера (Ріхерта) на вул. Кирилівській, 35.