В Києві триває весняний двомісячник з благоустрою – велике прибирання столиці продовжиться до 15 травня. Одним із його амбасадорів стала компанія ДТЕК Київські електромережі, яка показала клас. Сумно відоме сміттєзвалище неподалік київської барахолки завдяки енергетикам припинило своє існування.
Департамент територіального контролю Києва у Facebook віддав належне масштабу толоки, яку влаштували партнери із ДТЕК. Мовляв, 100 залучених працівників та близько 100 кубометрів вивезеного сміття – результати, які говорять самі за себе. Локація, як свідчать світлини, після сеансу благоустрою змінилася до невпізнання
“Прибирали не лише територію поблизу енергетичного об’єкта, а й спільними зусиллями ліквідували стихійне сміттєзвалище неподалік Київської барахолки – багаторічну проблему, яка псувала вигляд району та створювала екологічну загрозу. Саме в таких справах і проявляється справжнє партнерство”, – йдеться у повідомленні.
Інформатор повідомляв, що з 17 березня у Києві розпочався весняний двомісячник з благоустрою, озеленення та покращення санітарного стану міста. Він триватиме до 15 травня під гаслом “Діяти разом – змінювати Київ”, а до участі запрошують усіх небайдужих. 26 березня Департамент територіального контролю наголосив, що ДТЕК Київські електромережі підтримує ініціативу з благоустрою міста і стає її амбасадором.
“Як компанія, що забезпечує електропостачання понад 1,2 млн клієнтів у столиці, ми знаємо, що комфорт і надійність залежать від спільних зусиль”, – заявили у ДТЕК.
5 квітня відбувся головний захід весняного двомісячника з благоустрою – загальноміська толока Вдалося прибрати 32 локації в різних районах столиці, позбавитися величезної кількості сміття та висадити нові дерева та кущі. Участь у прибиранні взяли понад 8,5 тисяч осіб. За попередніми оцінками, вдалося зібрати понад 11 тис кубометрів сміття, вивезених за допомогою майже 250 одиниць техніки. Також висадили близько 3 тис зелених насаджень
Як оцінюватимуть участь районів у двомісячнику з благоустрою
Нагадаємо, за результатами двомісячного прибирання буде традиційне оцінювання всіх районів столиці – хто краще впорається з наведенням ладу. Роботу буде оцінено за такими показниками, як усунення стихійних сміттєзвалищ, незаконної реклами та графіті, заходи з припинення стихійної торгівлі та паркування на зелених зонах. Але з’явилися й нові критерії оцінки ефективності заходів благоустрою.
Наприклвд, опрацювання звернень киян до Контактного Центру 1551 щодо благоустрою. А також рівень залученості громади та бізнесу до спільних акцій з прибирання міста.
Також ми писали, що в Києві знайшли вдале застосування незаконно встановленим кіоскам, торговельним павільйонам та навіть магазинам, залишеним власниками після демонтажу. Вони відправляються до військових підрозділів, що завжди мають потребу в таких об’єктах, а столиці завжди є, що запропонувати – за 2024 рік демонтовано 3700 МАФвів. “На службу” до війська вже передали 805 споруд. Така співпраця з військовими була започаткована з початку повномасштабного вторгнення, і є доволі результативною. Наразі запити на тимчасові споруди надходять до департаменту майже щоденно.