Кремль відправив в Донецьк підготовлених пропагандистів, щоб ті показали ідеальне життя в місті

В Кремлі влаштували поїздку у тимчасово окупований Донецьк російським журналістам та блогерам. Перед цим їх підготували на спеціальному курсі. Головна мета – створити пропагандистські матеріали про українців, в життя яких прийшов “руській мір”. Окупанти намагалися показати, яка ідилія панує під керівництвом Росії.

По це повідомляє Центр національного спротиву. Всього в окуповане місто відправили 20 псевдомедійників. До них на зустріч місцеві колаборанти зігнали лікарів, вчителів, а також “героїв СВО”.

“Окупанти намагалися створити картину ідилічного життя під контролем Росії, де кожен, хто працює чи служить окупантам, є героєм. Цей візит став черговим етапом кремлівської кампанії з формування вигаданого образу “руського міру”, в якому пропагандисти намагаються піднести нелюдські умови життя під окупацією як нову нормальність”, – йдеться в повідомленні.

Найкращі з цих 20 пропагандистів днями отримали посвідчення членів “союзу журналістів РФ”. Всі вони представляють друковані ЗМІ тимчасово окупованої Донеччини й відзначилися особливо цинічною службою російським загарбникам.

Психологічний тиск пропагандистів РФ на українців

Росія продовжує спроби психологічного тиску на українське суспільство. 20 листопада у месенджерах та соціальних мережах від імені Головного управління розвідки (ГУР) поширювалася інформація про загрозу “особливо масованого” ракетно-бомбового удару по українських містах з зазначенням конкретного часу, коли це нібито має відбутися – 14:30.

В ГУР наголошували, що ця інформація є фейковою. До того ж повідомлення містили типові для росіян граматичні помилки. Офіційні особи закликають громадян довіряти лише перевіреним джерелам інформації – офіційним каналам та речникам Міністерства оборони України.

Нагадаємо, російські пропагандисти вимагають від Google сплатити їм 2 ундетиліонів рублів (одиниця з 36 нулями). Російський суд вимагає від Google відновити доступ пропагандистських каналів до платформи YouTube.

Джерело