Як українці оцінюють роботу ЦНАПів – результати опитування

Попри виклики повномасштабної війни Центри надання адміністративних послуг продовжують працювати. Українці з 2021 року оцінюють роботу ЦНАПів, а центри аналізують відгуки й роблять відвідування ще зручнішим та комфортнішим. Наразі роботою закладів задоволені 94% громадян. Про це повідомили у Мінцифри. 

94 % українців задоволені якістю послуг у ЦНАПах. За 2024 рік відвідувачі вже залишили понад 52 тисячі відгуків. Тож які результати?

  • 94,7 % задоволені якістю надання послуг,
  • 84,6 % готові рекомендувати іншим отримувати послуги в ЦНАПі.

Також скористалися послугами в ЦНАПі й хочете розказати про свій візит? Відтепер поділитися фідбеком можна двома способами:

  • СМС-опитування — після візиту отримаєте повідомлення з короткими запитаннями про якість обслуговування,
  • QR-коди в приміщеннях — зіскануйте код та залиште свій відгук просто під час відвідування ЦНАПу.

“Дякуємо, що залишаєте відгуки. Вони допомагають визначати потреби й покращувати якість адмінпослуг. Працюємо, щоб якісні офлайн-сервіси завжди були поруч. Модуль оцінки рівня задоволеності суб’єктів звернення розроблено за підтримки Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа коштом Швейцарії”, – наголосили у Мінцифри. 

Отримуйте ще більше послуг у ЦНАПах 

У серпні 2024 року Уряд розширює перелік сервісів, які можна буде отримати в усіх Центрах надання адмінпослуг України. Щоб українці оформлювали важливі послуги без біганини між установами, швидко та з комфортом. Які послуги вже скоро можна буде оформити в ЦНАПі:

  • взяття на облік для оформлення санаторно-курортного лікування чи компенсації вартості такого лікування, якщо оплатили його самостійно, для людей, які перебували в полоні внаслідок збройної агресії проти України,
  • внесення до Реєстру пільговиків інформації про українців, які мають право на пільгу, та членів їхніх сімей чи опікуна,
  • призначення щомісячної грошової компенсації для учнів навчальних закладів на територіях радіоактивного забруднення та дітей з інвалідністю, пов’язаною з наслідками Чорнобильської катастрофи, які не харчуються в їдальнях.

Джерело