Найнеобхідніший тендер: Київрада підрихтує собі шлагбаум, аби гроші не пропали

Київрада замовила проведення ремонту шлагбауму біля будівлі на Хрещатику, 36. Роботи коштуватимуть майже 100 тис грн., та можуть бути легко виконані підрядником за декілька годин. Відтак, “підрихтувати” обмежувач на в’їзді до службової парковки київських депутатів мають вже до 31 грудня 2024-го.

Оголошення про тендер розміщено у електронній системі публічних закупівель Prozorro. Роботи нескладні та мають загалом 6 етапів – у документації до тендеру вони перелічені докладно, від демонтажу шлагбаума, чищення гідросистеми, її ремонту та монтажу обладнання на його місце. Фактично, йдеться про техобслуговування обмежувача.

Тендер вже завершений, з його переможцем, ТОВ “Аркона Компані”, уклали угоду вартістю 95,9 тисяч гривень. Підрядник має у найближчий час провести “поточний ремонт існуючого обладнання системи обмеження проїзду автотранспортних засобів”. Строк дії документу – до 31 грудня, відтак, найімовірніше, йдеться про не надто необхідну закупівлю, яку треба здійснити, аби кудись витратити гроші, які залишилися в бюджеті міста.

Справа в тому, що процес бюджетування передбачає, що витратити кошти, заплановані на поточний рік, навіть у перший день наступного року вже неможливо. Відтак, розпорядникам доведеться повертати їх – і “перебюджетовувати” вже на наступний рік, що пов’язане з зайвими клопотами.

Київрада орендує електромобілі з водіями та готується виділити землю під 30-поверховий хмарочос на Оболоні

Нагадаємо, днями Інформатор писав про те, що Київрада оголосила тендер на послуги щодо оренди легкових автомобілів із водіями. Аби збільшити і без того чималий автопарк Київради на 2025 рік, виділять 2,2 млн грн. Втім, на ці гроші й вимоги до автівок, а особливо до водіїв – серйозні.

Також ми розповідали, що міська рада столиці планує виділити землю під будівництво 30-поверхового хмарочоса на Оболоні. За “щасливим збігом обставин”, елітна нерухомість розташовуватиметься поряд із “аквапаркінгом”, на створенні якого так наполягає Віталій Кличко. Землю виділяють забудовнику за схемою: нібито, під обслуговування нежитлової будівлі – бізнесмени придбали двоповерхову радянську конторську будівлю, що розташована поряд з набережною.

Джерело