У Києві студентську поліклініку приєднають до міської клінічної лікарні №6. Це зроблять, аби покращити фінансовий стан закладу, а також забезпечити його розвиток. Відтак, “своєї” лікарні в студентів Києва вже не буде – а лікуватись їм доведеться за місцем проживання, укладаючи угоди з сімейними лікарями за загальною моделлю, що діє для усіх інших киян.
Відповідний проєкт рішення був поданий Департаментом охорони здоров’я КМДА до Київради та опублікований на міському порталі 12 грудня. Згідно з ним, київську студентську поліклініку, що розташована на вул. Політехнічній у Солом’янському районі столиці, приєднають до міської клінічної лікарні №6, як кластерного медичного закладу, з метою покращення доступа населення до якісного медичного обслуговування та ефективного використання ресурсів системи охорони здоров’я.
У документі зазначено, що приєднання відбувається з метою “формування спроможної мережі” закладів охорони здоров’я, на виконання вимог Нацслужби здоров’я України. Крім того, згідно з постановою Кабміну, видатки медзакладів на оплату праці не мають перевищувати 85% від зароблених ними коштів, а для студентської поліклініки цей відсоток значно більший (98,66%). Своєю чергою, зазначається, що клінічна лікарня №6 є “фінансово стабільним” підприємством.
“Консолідація ресурсів та оптимізація, у т.ч. дублюючих медичних функцій підвищить економічну ефективність закладів та дасть змогу направити ресурси на розвиток єдиного закладу”, – зазначається у документі.
Також до проєкту рішення додані протоколи зборів, проведених у Київській міській студентській поліклініці, а також у КП “Київська міська клінічна лікарня №6”. Згідно з ними, більшість у трудових колективах обох підприємств підтримала подібну реорганізацію, чи то пак, приєднання.
Київрада передає забудовникам ще один історичний будинок – садибу купця Логінова
Нагадаємо, днями Інформатор писав про те, що Київрада нарешті законодавчо оформить передачу ДБР будівлі та земельної ділянки під нею, де вже розташована штаб-квартира Бюро. Йдеться про похмуру споруду у центрі Києва, на вул. Симона Петлюри поблизу Центрального залізничного вокзалу. Це вже не перша нерухомість, яку передають детективам: у листопаді Інформатор писав про чималу земельну ділянку на Оболонській промзоні, що також дістанеться Бюро.
Також ми розповідали, що Київрада передає під забудову будинок купця Логінова 1898 року. Відповідне рішення депутати прийняли на засіданні ще 21 листопада. Споруда у стилі “історизм” є однією з останніх старих будівель на вул. Казиміра Малевича у Голосіївському районі Києва.