НАБУ шукає детективів: що треба, щоб потрапити на роботу в бюро

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) шукає детективів у свою команду. Вимоги до майбутніх борців з корупцією доволі звичайні – юридична освіта та володіння українською. До того ж розглядають кандидатів без досвіду роботи.

Про це повідомила пресслужба НАБУ. Прийом документів на посаду детектива триватиме до 16 листопада, всього антикорупційне відомство шукає десятьох працівників.

“Ми запрошуємо чоловіків та жінок стати частиною нашої команди. У Бюро створені належні умови для кожного, хто прагне долучитися до боротьби з корупцією”, – заявили в НАБУ.

Головних вимог до кандидатів не так вже й багато: вища юридична освіта, вільне володіння державною мовою та знання законодавства відповідно до посадових обов’язків. Перевагою буде знання іноземних мов – англійської, французької чи німецької. При цьому, стаж роботи необов’язковий.

НАБУ 2

Є й інші вимоги до майбутніх детективів, які зокрема вимагають лідерських якостей, аналітичних здібностей та вміння працювати в команді. Також детектив НАБУ має бути:

  • комунікабельним,
  • сміливим, чесним та відповідальним,
  • стійким до стресів,
  • неупередженим та об’єктивним,
  • дисциплінованим.

НАБУ шукає детективів: що треба, щоб потрапити на роботу в бюро 3

Після подачі документів претенденти повинні будуть пройти співбесіду та перевірку морально-ділових якостей. Після чого почнеться тестовий період.

В НАБУ похвалилися результатами роботи за часи свого існування

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) 14 жовтня відзначало 10 річницю створення. За цей час антикорупційний орган притягнув до відповідальності 1500 людей, в тому числі 200 чиновників. Також набрали законної сили 188 обвинувальних вироків суду стосовно 246 людей.

Окрім того, завдяки НАБУ державі відшкодували понад 9 млрд грн збитків. А на потреби війська за рішенням суду скерували 2,48 млрд грн.

НАБУ і САП оприлюднили й результати боротьби з корупцією за вересень 2024. Загалом минулого місяця результати роботи антикорупційних органів виглядають так:

  • 51 кримінальне провадження розпочато.
  • 15 особам повідомлено про підозру.
  • 17 обвинувальних актів стосовно семи осіб скеровано до суду.
  • 40 обвинувальних вироків стосовно десяти осіб набули законної сили.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Джерело