Тисячі ірландців вийшли на вулиці Дубліна в костюмах до Дня всіх святих. Люди повірили рекламі параду в Інтернеті, який виявився простим вигадкою штучного інтелекту. Фнформація про фейкову подію, згенерована для пакистанського сайту My Spirit Halloween, привернула увагу громадськості та швидко поширилася в Інтернеті. Оголошення навіть потрапило до стрічок новин Google.
Згідно з анонсом, як повідомляє Engadget, парад Macnas Halloween Parade мав відбутися з 19:00 до 21:00. Проте учасники були засмучені, побачивши, що цього заходу насправді не існувало. Люди, які прийшли в костюмах, кілька годин чекали на те, що не трапилося.
Правоохоронці були змушені були втрутитися, закликаючи натовп розійтися. Пресслужба ірландської поліції заявила, що в центрі Дубліна не планувалося проведення жодного Гелловінського параду.
“Всі намагаються провести Гелловін весело і безпечно. Дуже шкода, що так багато людей прийшло”, – зазначила Дженіс Бойлан з міської ради Дубліна.
Після розголосу анонс параду було видалено. Веб-сайт My Spirit Halloween, ймовірно, є продуктом пакистанського походження, який публікує різноманітний контент, згенерований штучним інтелектом, включаючи цей невдалий анонс. Раніше в Дубліні дійсно проводилися подібні паради, проте цього року такі заходи не було заплановано.
Забавний гелловінський казус на акаунті президента України
Днями на офіційному акаунті президента України Володимира Зеленського в Instagram стався забавний казус. 29 жовтня в соцмережі з’явилася сторіс, у якій замість посилання на відео зустрічі Зеленського з президенткою Ісландії Галлою Томасдоттір був лінк на костюм динозавра. Всьому вина – підготовка до Гелловіну SMM-менеджер акаунту Зеленського.
Інформатор писав, що Гелловін святкувати прийнято в ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Своїм корінням Гелловін сягає аж до давніх кельтів. В Україні День усіх Святих або Гелловін почали святкувати лише з 1990-х років. Щороку традиції святкування поповнюються новими та захопливими ідеями.