Зеленський анонсував зміни до “Армії+”: що зможуть робити військові через додаток

До державного застосунку “Армія+”, який розробили спеціально для військових, внесуть нові зміни. Наразі відкриті можливості переводитися до інших частин для військових з частин Національної гвардії України. Найближчим часом додадуться інші можливості.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні. За його словами, у планах додати до можливостей застосунку переведення військових між частинами ЗСУ та НГУ.

“Сьогодні новий крок у нашому державному застосунку “Армія+”: тепер можливі переведення для воїнів Національної гвардії України. Зараз – на першому етапі для воїнів Нацгвардії відкриті переведення всередині Нацгвардії, але є завдання додати можливість також переведень між підрозділами Збройних Сил України та Нацгвардії”, написав президент.

Зеленський анонсував розширення функціоналу застосунку на Державну прикордонну службу України. Також він повідомив, скільки рішень щодо переведення військових було ухвалено завдяки “Армії+”.

“Станом на сьогодні є вже 3607 позитивних рішень щодо переведень для наших воїнів Збройних Сил України. Команда Міністерства внутрішніх справ активно працювала разом із Міністерством оборони, щоб був результат для наших Нацгвардійців. Дякую! Конкретний позитив для воїнів і можливість дати людям більшу мотивацію”, зазначив він.

Застосунок “Армія+”: що відомо та які результати

За статистикою Міноборони, за перші місяці роботи застосунку “Армія+” у ньому авторизувалося 415 000 військовослужбовців, які встигли подати 26 000 рапортів. Варто зазначити, що наразі доступно 17 видів рапортів, зокрема на відпустку, матеріальну допомогу та отримання довідки про проходження служби.

Відомо, що для того, щоб подати рапорт, військовослужбовцю знадобиться квиток або посвідчення офіцера та рекомендаційний лист від частини, куди він планує переведення. Додатково може знадобиться висновок ВЛК для переведень через стан здоров’я. При цьому командирська згода не потрібна. Запит автоматично надсилається в Кадровий центр ЗСУ, де його розглядають протягом 72 годин.

Раніше Інформатор писав, що у застосунку “Резерв+” запрацювала онлайн-відстрочка від мобілізації. Нею можуть скористатися студенти, аспіранти, докторанти та особи з інвалідністю. Водночас для багатодітних батьків цей сервіс наразі недоступний. Очікується, що нова послуга розвантажить роботу ТЦК, а черги відійдуть у минуле.

Джерело