У Києві поліція затримала заступницю директора з експертизи тимчасової непрацездатності одного з комунальних медичних закладів столиці. Вона вирішила нажитися на військовому, що у визначений термін мав отримати підтвердження вже існуючої ІІ групи інвалідності. Втім, “намалювати” фіктивну інвалідність декому легше, ніж довести, що втрачене на війні здоров’я не повернулося. Замість законної процедури, посадовиця лікарні почала вимагати гроші за оформлення та направлення документів на оцінювання експертною командою лікарів.
Про отримання жінкою підозри повідомила пресслужба Київської міської прокуратури. За даними слідства, 38-річний чоловік під час несення служби отримав понад 28 кульових поранень та вже мав групу інвалідності, однак прийшов час її підтверджувати. Та виявилося, за це потрібно заплатити.
“Посадовиця запевнила чоловіка, що підстав давати йому направлення для проходження оцінювання у неї нібито немає. Але за 5 000 доларів обіцяла підготувати пакет документів та домовитись про підтвердження групи інвалідності”, – зазначити у поліції Києва.
Аби “клієнт” скоріше погодився, жінка запевнила його, що отриманих хвороб та поранень у разі відмови буде не достатньо для отримання групи інвалідності. Після чого військовий звернувся до правоохоронців, і зловмисницю затримали одразу після передачі їй хабаря у сумі 210 тисяч гривень.
“За місцем проживання та роботи фігурантки правоохоронці провели санкціоновані обшуки, у ході яких вилучили близько 50 тисяч доларів, службову документацію, штампи та лікарські довідки з печатками”, – повідомили у поліції та зазначили, що посадовиці загрожує до 10 років позбавлення волі.
Поліція Києва взялася за “фермерів” та “кондитерів” – боротьба з наркозлочинами
Нагадаємо, Інформатор розповідав про те, що поліція Києва провела декілька гучних спецоперацій по боротьбі з наркозлочинністю, припинивши діяльність цілої організованої злочинної групи та “дезорганізованої” – з двох молодиків, що пакували отруту в коробки з-під цукерок. Прикметно, що велика злочинна група мала місячний прибуток у 10 млн грн, що одразу робить її потужним наркобізнесом. А тим часом кількість злочинів, пов’язаних з обігом наркотичних речовин, все ще займає чималий відсоток від усіх, якими займаються столичні правоохоронці.
А ще у липні ми писали, що співробітники ГУ Нацполіції у Києві прийшли з обшуками до служб КМДА, які надавали дозвіл на розміщення атракціону над Дніпром. Йдеться про канатну дорогу вздовж Пішохідного мосту з правого берега Дніпра на Труханів острів, де напередодні сталася трагедія та загинув 20-річний хлопець. Директора та персонал компанії, що надавала послуги, вже допитали у справі.