У столичній підземці, на станції “Хрещатик”, пізно ввечері 16 лютого стався нещасний випадок, який лише дивом не закінчився трагедією. Хоча свідки “швидкісного проїзду” балюстрадою ескалатора вже не сподівалися, що хлопець, який вилетів з неї, залишиться живим. Втім, йому пощастило – відбувся важкими травмами обличчя, забоєм руки та госпіталізацією.
Про інцидент, що стався близько 22:30 16 лютого, повідомили у КМДА з посиланням на КП “Київський метрополітен”. Виявилося, що двадцятирічний хлопець вирішив скористатися не ескалатором з його повільним спуском, а слизькою і від того швидкою балюстрадою. Тобто, він сів на неї на початку ескалатора, під час цього “слалому” не втримався і буквально вилетів на платформу та вдарився головою.
Судячи з відео, що з’явилися незабаром у міських пабліках, шоковані пасажири намагалися привести хлопця до тями. Втім, він лежав без свідомості і майже ознак життя, тож, кияни у коментарях стали писати, що хлопець загинув. Але медики, що прибули на виклик, діагностували складні травми обличчя та забій руки.
Прихильника швидкісної їзди госпіталізували. А у Київському метрополітені вкотре нагадали пасажирам, що до балюстради, яка є захисним бар’єром з боків ескалатора, не можна навіть торкатися. Її завдання – підтримувати поручні та забезпечувати пасажирам стійкість та рівновагу під час їзди на ескалаторі.
Ескалатор ледь не зажував ногу пасажиру на Либідській
Нагадаємо, наприкінці грудня у київському метро стався інцидент, що мало не завершився каліцтвом. Станцію Либідську довелося закрити через потрапляння взуття одного з пасажирів між рухомими конструкціями ескалатора та балюстрадою, а також ремонт резервного механізму, що тимчасово виведений з робочого стану.
Також ми писали, що табло зворотного відліку часу до прибуття потягу, встановлені в київському метро, отримають другий шанс на життя. Встановлені КП “Київський метрополітен” наприкінці 2020 року, вони мали б відображати на дисплеях інформацію про те, скільки залишилося чекати до посадки у вагон. Проте з’явилися табло не на кожній станції, а існуючі або перестали працювати взагалі, або нескінченно перериваються рекламою, або таймер з’являться на екранах лише час від часу.