Фасад київського закладу MilkBar відтепер має велику й важливу функцію. До третьої річниці з початку великого вторгнення РФ до України його вкрили плакатами з гаслами на підтримку військовополонених. Так власники закладу вирішили долучитись до процесу повернення захисників, що опинилися у ворожому полоні – і нагадати, що Київ пам’ятає про своїх героїв.
Про спільну ініціативу з Асоціацією родин захисників “Азовсталі” заклад повідомив на сторінці у Instagram. Загалом на фасаді тепер із три десятки плакатів, виконаних фарбою по дереву із нагадуванням про українських бранців у ворожих тюрмах та колоніях. Киян закликають бути голосом полонених на волі, боротися за їх волю – чи принаймні просто не мовчати.
“Народ, що не стає грудьми за своїх героїв, стає на коліна перед ворогом”, – нагадують плакати. – “Кожен день полону – це втрачені життя”.
Сам MilkBar пояснює: свій звичайний блакитний фасад вирішили перетворити на живе нагадування про українських бранців, аби заявити про солідарність та єдність народу. Так, кажуть, разом з Асоціацією родин захисників “Азовсталі” перетворили власний фасад на “рупор того, що болить кожному з нас”.
“Разом підтримуємо, відбудовуємо й безмежно дякуємо всім, хто тримає наш фронт, та й взагалі — тримається. Тим, хто продовжує засинати з надією, донатити й вірити. Бо так треба. Бо саме так — ми вистоїмо”, – зазначили у MilkBar.
Два скандали й фестиваль на ботофермі: як влада Києва пригадувала про три роки великої війни
Нагадаємо, Інформатор писав про те, як влада Києва пригадала про початок великого вторгнення РФ до України у 2022 році. Віталій Кличко виклав світлини, на яких був зображений як сам, так і з своїм братом Володимиром – і одразу втрапив у скандал, бо молодший брат мера мав би служити в ЗСУ. А секретар Київради чомусь прихопив з собою у поїздку на Схід ящики з “чужою” гуманітарною допомогою.
Також ми написали про підсумки трьох років великої війни у цифрах. За цей час в українській столиці одружилися майже 50 тисяч пар, стало більше на 57 тисяч маленьких киян. До міста переїхали 422 тисячі ВПО, а підземка поставила рекорд, прийнявши одночасно, як укриття, 70 тисяч киян.