СБУ, Булгаков та куполи Михайлівського собору: у серці Києва продається квартира у царському будинку

Для тих, хто шукає житло, де за вікном не будмайданчики і бетонні башти, а бруківка, сквери і тиша вечірніх вулиць, є безпрограшний варіант. У будинку на вулиці Малопідвальній, що межує з Ірининською, продається простора квартира площею 222 кв м. І не просто в центрі міста, а на тій самій вулиці, яку Михайло Булгаков назвав “найфантастичнішою у світі”.

Оголошення про продаж квартири у будинку, поруч з яким, напевно, були всі кияни, розміщено на профільних майданчиках з продажу нерухомості. Вона розташована на четвертому поверсі цегляного будинку царської епохи, алк вказано, що тут залізобетонні перекриття після капремонту у 1990-х.  Над нею — ще один житловий поверх. Будинок без ліфта, але з охайним під’їздом і закритим внутрішнім двором з охороною.

Один з націкавіших куточків квартири – дворівнева дитяча кімната

Всередині – три окремі спальні, одну з яких можна використовувати як кабінет, велика вітальня з зонуванням, простора кухня-їдальня, дві ванні кімнати – гостьовий санвузол і головна ванна з душовою кабіною та джакузі, кілька містких шаф-купе, гардеробна, великий балкон. Простір візуально ще більше розширює світлий дизайн з великою кількістю освітлення, світла підлога та панорамні вікна. Один з найбільш виразних елементів – дитяча кімната з підвищеним рівнем для спального місця та яскравими деталями.

Але 520 тисяч доларів коштує не тільки квартира, а й місце розташування. Малопідвальна – одна з найдавніших вулиць Києва, яка виникла ще в 1830-х роках вздовж старих укріплень міста. Колись тут мешкав Агатангел Кримський, писав свої твори Віктор Петров (Домонтович), а саму вулицю описував у “Білій гвардії” Булгаков. До 1970-х саме тут працював головний телецентр столиці з ажурною металевою вежею у формі піраміди, яка передавала телевізійний сигнал до появи сучасної телевежі на Дорогожичах. 

нерух 2
Квартира дуже світла, від чого здається ще більш просторою

Сьогодні вулиця залишається камерною, затишною і водночас добре захищеною: поруч будівля СБУ, обмежений рух транспорту та цілодобова охорона. Увесь квартал – це посольства, старовинні будинки, де мешкають митці та дипломати, поруч з пам’ятками архітектури. Тож, це не просто нерухомість, а  частина київської історії. Тут можна прокидатися з краєвидом на куполи Михайлівського, а ввечері йти пішки до театру, музею чи на виставку. 

У Києві продають будівлю готелю Podil Plaza та справжній палац за 9 млн доларів

Нагадаємо, нещодавно Інформатор писав про те, що на Контрактовій площі у Києві виставлено на продаж будівлю готелю Podil Plaza, що на вул. Костянтинівській, 7А. Заклад знаходиться у охоронній зоні, має площу у 3 тис кв.м. та продається терміново. Через це продавець заявляє про зниження ціни до 1,5 тис доларів за 1 кв.м. – відтак, повна вартість готелю становитиме 4,5 млн доларів.

Також ми розповідали, що у столиці виставлений на продаж справжній палац, що розташований на вул. Редутній. Ціна на об’єкт є майже самою високою з усієї житлової нерухомості, що нині продається в столиці, і складає 9 млн доларів США. За ці кошти покупець отримає розкішні апартаменти, оздоблені одразу чотирма видами італійського мармуру, вітражі, ліпнину тощо.

Джерело