Від піонертабора до турбази: у Києві під зиму масово розпродають рекреаційну нерухомість

У Києві масово виставляється на продаж геть не сезонна нерухомість, яку, вочевидь, власники не змогли “прилаштувати” влітку. Для тих, хто з оптимізмом дивиться у майбутнє і має підкріплену грошима мрію заробляти на відпочинку, є безліч варіантів. Щоправда, у занедбаному стані, проте на територіях, де побудувати щось нове неможливо, а от надати друге життя старому – цілком можна.

Вартість колишнього дитячого табору становить понад 695 тисяч доларів

Серед останніх оголошень, виставлених на сайтах продажу, увагу привертають принаймні три “рекреаційні об’єкти”, що розташовані у межах Києва. Найдешевший і самий занедбаний – піонерський табір “Сонячний”, що колись належав заводу “Пластмас”. Триповерхова будівля загальною площею 3 921,5 кв.м розташована за адресою вул. Промениста, 1, а загалом табір займає земельну ділянку площею 4,5 га. Ціна – 28,8 млн грн або 695 тисяч доларів.

нерухомість 2
Головне на турбазі, звісно, не доісторичні будиночки, а майже 300 метрів власної берегової лінії

Другий цікавий об’єкт коштує вже 1,5 млн євро, але ж і місце “почесне”. Прямо на Трухановому острові продається колишня база відпочинку, поважно названа майновим комплексом. Це 23 об’єкти загальною площею 2570 метрів квадратних, серед яких малесенькі будиночки, знайомі тим, хто відпочивав на таких базах років 25-30 тому. Будувати на цій території, звісно, заборонено, але в оголошенні натякають на те, що є можливість збільшення квадратних метрів – реконструкція, як відомо, річ непередбачувана. Головне – це ділянка землі площею 7,46 га та 286 метрів берегової лінії.

нерухомість 3
Ззовні комплекс має цілком пристойний вигляд, проте знадобиться внутрішній ремонт

Найдорожчий рекреаційний об’єкт знаходиться в Бортничах, гучно названих в оголошенні “курортною зоною”. Майновий комплекс складається із трьох капітальних будівель загальною площею 1 942 кв м, стан будинків – під чистовий ремонт. Земельна ділянка площею 6,9 га знаходиться в оренді на 15 років з вересня 2024 року. Цільове призначення ділянки – будівництво та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення. Є паркувальна територія, гараж, охорона, у якості бонусу за ціну в 3,2 мільйона доларів – корабельні сосни, змішаний ліс та фруктові дерева.

Як продавали готелі “Україна” та “Royal Grand Hotel” у середмісті столиці

Нагадаємо, Інформатор писав про те, що 18 липня відбувся онлайн-аукціон з приватизації готелю “Україна”, який розташований на алеї Героїв Небесної Сотні у самому серці столиці. Стартова ціна у розмірі 1,047 млрд грн була затверджена Кабміном у липні. Приватизаційний аукціон відбувся онлайн через електронну систему “Прозорро.Продажі”.

Також ми розповідали, що у Києві виставлено на продаж будівлю відомого готелю “Royal Grand Hotel”, що розташований у середмісті столиці. Готель має номерний фонд у 47 номерів, ресторан, цілодобово працюючу стійку реєстрації і є міцним чотиризірковим закладом. Продавець готовий продати бізнес навіть у лізинг чи з відтермінуванням. Оголошення про продаж готелю з’явилося на одному з профільних майданчиків у понеділок, 26 лютого.

Джерело