Київ Цифровий збирає відгуки про міські толоки – стартувало нове опитування

У мобільному застосунку “Київ Цифровий” нове опитування, результати якого мають допомогти владі більш ефективно проводити міські толоки. Хоча й результати весняного двомісячника з благоустрою, який тільки-но завершився, непогані – понад 14,5 тисяч киян взяли участь у більш ніж 350 толоках. Тепер його організатори хочуть почути думку містян: як зробити наступні акції ще більш ефективними, масовими та привабливими? 

Під час двомісячника кияни прибирали вулиці, висаджували дерева, озеленювали двори, оновлювали дитячі майданчики та ліквідовували стихійні сміттєзвалища. І нове опитування, що триває у застосунку, має дати відповідь на те, як самі кияни оцінюють спільні зусилля та які зміни варто запровадити.

“Ми вдячні кожному, хто долучився до весняного прибирання міста. Але щоб результат був ще масштабнішим, а участь — цікавішою для людей, важливо знати, що працює добре, а що потребує вдосконалення”, — повідомили в Департаменті територіального контролю КМДА, який є ініціатором опитування.

У застосунку містянам ставлять низку питань: чи беруть вони участь у толоках, і чому ні? Звідки дізнаються про такі заходи, що б хотіли робити під час наступних, які види діяльності цікаві для кожного?  Чи стикалися зі стихійними сміттєзвалищами в місті, чи сортують сміття та як, на їхню думку, місто може покращити організацію толок. 

Опитування триватиме до 21 травня. Зібрані відповіді врахують під час підготовки наступних прибирань та озеленень. У КМДА сподіваються, що це дозволить зробити майбутні двомісячники ще масовішими, і зробити Київ чистішим та зеленішим. Аби долучитися до опитування, слід відкрити застосунок “Київ Цифровий”, перейти до розділу “Міські сервіси” та обрати пункт “Опитування”.

Ментальне здоров’я та назви для скверів: про що питає киян “Київ Цифровий”

Нагадаємо, днями Інформатор писав про те, що у мобільному застосунку “Київ Цифровий” киян знову просять висловити свою думку щодо топонімів. Але цього разу йдеться не про перейменування, а про назви скверів у центрі столиці, які до цього були безіменними. Це зелені зони в Шевченківському районі, для яких місто пропонує назви, пов’язані з історією, культурою та наукою.

Також ми розповідали, що у “КЦ” стартувало нове опитування щодо ментального здоров’я містян, яке проходить вже втретє. Саме на основі такого анкетування в столиці розроблялась Мапа ментального здоров’я Києва. Нове опитування має допомогти удосконалити систему психологічної допомоги, яку можна отримати в столиці.

Джерело