Із фудкорту, який відкрився в приміщенні Бессарабського ринку у грудні 2025 року, почали масово звільнятися ресторани. Це сталося невдовзі після відходу керуючої проєктом “Ринок Їжі”, Наталії Джулай — про це повідомляли на початку червня 2025 року. Нині фудкорт фактично спорожнів: працює трохи менше половини від тих закладів, що відкрилися там спочатку.
Відео про масову “міграцію” закладів із Бессарабського ринку/фудкорту зняв один із київських блогерів; ролик активно поширюють пабліки у Facebook. У відео автор коротко показує заклади, які вже звільнили орендовані приміщення, називає ті, що залишилися, і ділиться своїми підсумками щодо причин відтоку бізнесів.
“Бізнес — це не лише привабливий інтер’єр, важливе також вдале розташування. Так, будівля історична й має свою атмосферу, але тут майже неможливо припаркуватися — і це велика проблема для центру. Щодо трафіку — люди просто проходять повз, зайняті своїми справами. Хоч яка б сума не вкладалася, якщо нема відвідувачів — проєкт не виживе”, — зазначає блогер.
Цікаво подивитися, хто ж досі працює в цьому, можна сказати, “мертвонародженому” просторі. Із фудкорту вже переїхали студія авторського морозива Gelarty та японський заклад Sushi Icons, триває упаковка обладнання в крафтовій пекарні Витач. Ще раніше звільнило приміщення Міністерство десертів (його вивіску вже зняли), також не функціонує “сайд-заклад” від першого індійського ресторану столиці, Himalaya. Водночас деякі бізнеси продовжують роботу: Жаровня, Big Mama, Татарка, кілька кав’ярень і бар — вони досі відкриті для відвідувачів.
За столиками нині так само мало людей, як і під час попереднього інтерв’ю на Бессарабці — блогер зазначив, що з десятків столів був зайнятий лише один. Натомість у самому центрі фудкорту розгорнули фотовиставку — явна ознака того, що локація, призначена для відвідувачів, втрачає активність.
Himalaya закрився на реновацію, а поки триває ремонт, киян тішитимуть Кози та матроси
Нагадаємо: на початку червня повідомлялося, що один із найстаріших індійських ресторанів Києва — Himalaya на вулиці Великій Васильківській — тимчасово зачинився на реновацію. Заклад із понад двадцятирічною репутацією обрав шлях оновлення й перевідкриття, можливо навіть із частковою зміною формату.
Також раніше з’явилася інформація про відкриття в Києві ресторану з козотерапією “Кози та матроси”. Його авторка — засновниця української мережі рибних ресторанів “Чорноморка” Ольга Копилова. Ідея уже має своїх прихильників: подібний заклад працював із 2021 року на Одещині, у курортній Миколаївці, а поблизу молдавського Дубоссар облаштували ціле “Козине містечко” з глемпінгами та великим рестораном.
